Trendy manicure w 2021 roku

2021-07-29

Od dawien dawna trendy, które rządzą światem paznokci, są ściśle powiązane ze zmieniającą się modą i kierunkami, w których podąża branża wnętrzarska. Tak też jest i w tym roku. Czy wiesz, które tendencje wzornicze i kolorystyczne zawładną Twoim sercem w 2021 roku? Poniżej krótki przegląd najciekawszych propozycji, które uzyskasz z lakierami marki Eveline Cosmetics.

Propozycja numer 1: czerń na paznokciach – z marką Eveline to proste!

Ekstrawagancka czerń będzie cieszyć się także w tym sezonie całkiem dużą popularnością. To ponadczasowy kolor, który świetnie sprawdza się o każdej porze roku. Można łączyć go z bielą, aby stworzyć wyjątkową stylizację swoich paznokci. Marka Eveline oferuje bogaty wybór doskonałej jakości lakierów, które pozwalają na wyczarowanie najbardziej skomplikowanych wzorów.

Propozycja numer 2: chaber i kobalt w wydaniu Eveline Cosmetics

Niebieskie paznokcie są w tym sezonie szalenie pożądane. Mogą występować w różnych odcieniach – od królewskiego błękitu, poprzez chaber, aż po kobalt. Kolory te świetnie wpisują się zarówno w casualowe, jak i oficjalne stylizacje (wszak niebieski to barwa biznesowa). W asortymencie marki Eveline Cosmetics znajduje się ciekawy lakier do paznokci o żelowej konsystencji w głębokim, kobaltowym odcieniu (lakier nr 89). Sprawdź go!

Propozycja numer 3: kwiaty

Kwiaty, kwiatki, kwiatuszki… Motywy florystyczne nie wychodzą z mody od wielu lat i nic nie wskazuje na to, aby w tym względzie miało się coś kiedykolwiek zmienić. Piękno natury, przejawiające się w okazałych, wielobarwnych pąkach na pewno zasługuje na to, aby uwiecznić je na płytce paznokcia. Pomocne będą do tego celu lakiery do paznokci marki Eveline, które znajdziesz w sklepie horex.pl.

Propozycja numer 4: barwy ziemi z lakierami Eveline

W 2021 roku, zarówno w świecie mody, urządzania wnętrz, jak również stylizacji paznokci szalenie modne będą barwy ziemi. Stonowane, subtelne i spokojne kolory niosą ze sobą wyciszenie i tak poszukiwany spokój. Oliwka, wszystkie odcienie beżu, terakota, czekolada, pastelowy róż – każda z tych tonacji doskonale zaprezentuje się na paznokciach. Marka Eveline ma w swojej kolekcji wiele interesujących lakierów w niebanalnych, stonowanych odcieniach. Na uwagę zasługuje zwłaszcza kolekcja Gel Laque o żelowej formule.

Propozycja numer 5: egzotyczne motywy

Soczysty pomarańczowy odcień, motywy tropikalne, wzory liści i dżungli, ale również inspiracje zwierzęcymi printami (w tym leopardowym czy żyrafim wzorem) – są w 2021 roku bardzo widoczne na paznokciach. Są na tyle wyraziste, że raczej sprawdzą się podczas sezonu wakacyjnego i urlopowego, kiedy nie trzeba martwić się o dress code. Wnoszą wiele ciepła, radości i energii, a także poczucia bliskości z naturą.

Propozycja numer 6: migdałowe paznokcie

W tym sezonie szczególnie dużym wzięciem cieszyć się będą paznokcie o migdałowym kształcie. Wpisują się one w tendencje obecne także w dekoratorstwie wnętrz. W tym roku opływowe, miękkie i naturalne linie są silne i na pewno dotrwają z nami do nowego sezonu.

Propozycja numer 7: smiley

Uśmiechnięte buzie stanowią motyw przewodni branży stylizacji paznokci w 2021 roku. Jest wakacyjnym strzałem w dziesiątkę. Wnosi powiew lata, radości, swobody i wakacyjnego vibu. Na pewno przypadnie do gustu wielu, zwłaszcza młodszym, kobietom. Pasuje i do sukienek, i do szortów. Przetestuj go na swoich paznokciach!

@ Copyright 2018